Rekomendacje

Po wielu latach pracy jako handlowiec i jako kierownik sprzedaży, myślałem, że o sprzedawaniu wiem wszystko, no dużo. Szkolenie z Tomkiem wywróciło mój świat i odtąd inaczej, lepiej rozumiem sprzedaż.

Tomek z "Wedla"

...doskonałe przygotowanie prowadzącego, poznanie dogłębne specyfiki branży i potrzeb szkoleniowych uczestników, luźna atmosfera, swobodny przekaz i sposób komunikacji.

Ewa z WSiP

...takie szkolenie powinno być stałym elementem w naszej codziennej pracy. Wzmacniają i wspierają konsultanta.

Krzysztof z WSiP

Szkolenie b. dobrze przeprowadzone, super kontakt prowadzącego z grupą, dużo się nauczyłam i było rozwojowe i zmieniło moje nastawienie do klienta.

Małgorzata z WSiP

Po tym szkoleniu wiem, że nie będę kopać rowów za swoich ludzi.

Adam z Tax Care

Z całej mojej kariery zawodowo/sprzedażowo/trenerskiej najbardziej zapamiętałem sobie czas spędzony z Tobą, w czasie szkoleń. Jeszcze bardziej bawiło mnie wprowadzanie teorii w życie. A najlepsze Tomek jest to, że bawi mnie nadal. Mimo, że w zawodzie już dawno nie pracuję...

Piotr z Danone

"... jeżeli nie sprzedałeś dziś u tego klienta, to już nie sprzedałeś..."
- rozwinięcie myśli: nie można zrobić dwa razy pierwszego wrażenia, tak samo nie można zrobić dwa razy tej samej sprzedaży "... bezwzględnie sukcesem handlowca jest stosowanie 6 lub 7 kroków sprzedaży, lecz jeżeli klient już Cię kupił nie stosuj ich ..." - zagłaskanie też powoduje ból. Do dziś pamiętam scenę z długopisem w windzie - pozwoliłeś określić warunki ... W swojej drodze zawodowej spotkałem wielu wartościowych ludzi, niewielu jednak odcisnęło swoje piętno tak głęboko jak Ty.

Marcin z Gomana

Pamietam szkolenie z tobą jeszcze z czasów RB
dla KAM-ów:
- prowokujesz do myślenia,
- zajęcia były interaktywne i angażujące,
- trafne przykłady i porównania, szczególnie zapamiętałam opisywaną przez Ciebie postawę "ratlerka" w relacji KAM - Kupiec i pytania otwarte o Twoje hobby. :-)
Nie pamiętam, żeby ktoś tak dynamicznie prowadził tego typu ćwiczenie.
Bardzo dawne czasy i wiele szkoleń po drodze w których uczestniczyłam - większości zupełnie nie pamiętam.

Małgosia Reckitt Benckiser

Miałem przyjemność pracować z Tomkiem nie tylko jako świetnym szkoleniowcem, ale także wielokrotnie zwracałem się do niego po konsultacje i radę w zagadnieniach menedżerskich i sprzedażowych.
Do dziś korzystam z jego rad i wykorzystuje je w pracy z moim zespołem.

Niezwykła w jego szkoleniach było zawsze dla mnie niewzruszona pewność stawianych tez którym hołdując potrafił zawsze wyjść z najbardziej nietypowej sytuacji dodatkowo przedstawiając dziesiątki realnych sytuacji z życia potwierdzających prezentowane teorie.
No i ta łatwość nawiązywania kontaktu z grupą… niezrównana.

Z czystym sumieniem polecam!

Paweł Kotowski
Dyrektor Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów - Energizer

Rekomendacje

Jeśli na tej stronie www, chcesz/możesz podzielić się z innymi opinią o mnie i o moich szkoleniach to proszę prześlij ją na:
tomasz.kuna@szkolaskutecznejsprzedazy.pl

Szkolenie innych ludzi daje mi bezsprzecznie dużo frajdy.

Tomasz Kuna